Ürünler & Çözümler

Ana Sayfa / Campus

Diğer Çözümler

Campus – Geçiş ve Turnike Çözümleri

Campus;
- Personel, üye ve ziyaretçilerin; turnike, kartlı, parmak izi, barcode, retina tarama gibi cihazlar ile ve elle yapılan.
- Araçların; RFID, plaka tanıma gibi cihazlar ile ve elle yapılan giriş ve çıkış takibi işlemlerinin tamamına çözümler sunmaktadır.

Aynı anda bir veya birden fazla kapısı olan, aynı veya farklı lokasyonlardaki birden fazla binanın trafiği yönetilebilmektedir.

Tüm işlemlerde, aynı anda her birinin birden fazla kapısı olmak üzere birden fazla binada trafik yönetilir. Binalar ayrı şehirlerde bulunabilir.

Campus Geçiş ve Turnike Çözümünün Avantajları

- Campus’un benzerlerine göre en önemli artısı donanım bağımsız olmasıdır. Donanım ile haberleşme sağlanabildiği sürece her kapıda bir veya birden farklı donanım veya teknik kullanılabilir. Böyle olunca yeni kapılar devreye alındıkça aynı donanım markasına veya tedarikçisine bağlı kalma zorunluluğu ortadan kalkar.
- Devamı takip eden veya kapı/turnike açan cihazlar bilgisayar ağına bağlanarak (donanım elveriyor ise), giriş yetkisinin anında kontrolü ve giriş ile çıkışın anında sisteme alınması sağlanır.
- Binalar içersinde ki tüm kişiler Campus Güncel Konsolu’ndan canlı olarak görüntülenebilir. Bu konsol görüntüyü istenilen tarih ve saatteki duruma tek tuşla getirebilir.
- Giriş ve çıkış işlemlerinin tarihçesi Campus kurum ve kişi kartlarından izlenebilir.
- ABC firmasından bizim tüm binalarımıza yapılan girişler veya Hasan Mertoğlu’nun binalarımıza hangi firmaların adına giriş yaptığı gibi.
- Tüm girişler için anlık yetki kontrolü ve kısıtlamalar yapılabilir.
- Kullanılan cihazların saatlerinin sunucu saati ile periyodik olarak senkronizasyonu sağlanır.
- Her farklı uygulama için gerekli ek analizler uygulamalar içinde mevcuttur.

Üye Giriş ve Çıkış Takibi

Üye giriş ve çıkış takibi yapan spor salonları, havuzlar, stadyum gibi tesisler için ideal bir çözüm sunar. Girişler üyelik tipine, sezona, saat dilimlerine, işgünü veya tatil günlerine göre kısıtlanabilir.

Araç Giriş ve Çıkış Takibi

Araç giriş ve çıkış takibi araç trafiğinin denetim altında bulunduğu otoparklar, siteler, fabrika sahaları, v.b yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Giriş ve çıkışlarda araçların kilometre sayaç değerleri girilerek yapılan mesafelerin kurallara uygunluğu denetlenebilir. Giriş ve çıkışlarda araçların ağırlıkları girilerek yüklenen veya boşaltılan yük denetlenebilir.

Kontrollü Kapıların Yönetimi

Kontrollü kapılar yönetimi; sistem odası, kasa dairesi, VIP salonu, v.b erişimi kısıtlı alanlara girişleri kontrol etmek ve bu mekanların kapılarını otomatik olarak açmak için kullanılır.

Campus – Seçim Yönetimi

Şirketlerin, sitelerin, derneklerin, kooperatiflerin, v.b kurumların seçim ve seçim değerlendirme işlemlerini yürütmek amacı ile hazırlanmıştır. Çarşaf liste veya Blok liste seçim tekniklerini destekler. Oylama işlemi; oy verenler tarafından bilgisayar başında veya tasnif heyeti tarafından kağıt üzerinde verilmiş oyların sisteme işlenmesi ile yapılabilir. Her iki durumda da oylamanın gidişatı analitik veya grafik olarak takip edilebilir.

Campus – Şikayet Yönetimi

Kurumlara web sitelerinden, sözlü veya yazılı olarak gelen şikayetlerin, şikayet tipine göre ilgili kişilere yönlendirilmesi ve sonuçlandırılmasının takibini yapar.

Campus – Araç Giderleri Yönetimi

Tamir, bakım, yakıt, sigorta gibi araç giderlerinin masraf merkezlerine göre analiz edilmesini sağlar. Yakıtlar bir taşıt tanıma hizmeti sağlayan zincirden alınıyor ise, gelen yakıt alım detayları otomatik olarak kayıtlara alınabilir.

Masraf merkezi tanımlaması;
- Her araç için sabit olarak.
- Kilometre kayıtlarından masraf merkezlerine dağıtılarak.
- Kullanan personelin ay içersinde çalıştığı masraf merkezlerine dayalı olarak yapılabilir.

Campus – Proje Yönetimi

Adımlar halinde yapılan projelerin planlamasını sağlar.